• Відбивач Potato P72 пара Картинка 2020203271

Відбивач Potato P72 пара

Переглядів: 158

  • Модель: POTP72
  • Артикул: 2020203271
  • Наявність: Нет в наличии
  • 20.00грн.

Відбивач Potato P72 пари - це декоративне кільце, основним призначенням якого декорування і приховування від погляду простору між виходом водопровідних труб і стіною. Його хромована поверхня буде поєднуватися практично з будь-якими виробами, крім забарвлених в різні кольори. Крім декоративної функції, він також виконує і захисну роль - практично зводить ризик появи в цих зонах цвілі або грибка, щільно прилягаючи до площин. Також фланець буде перешкоджати проникненню в щілину між змішувачем і поверхнею бруду, жиру й пили. Дана модель відноситься до категорії тих, які слід монтувати перед установкою крана. Це вважається не зовсім зручно, але вони більш міцні і виглядають більш привабливо, ніж роз'ємні моделі.

Він підійде для змішувачів з перетином труби

3/4 і має радіус 25 ММ.

Проводиться він швидко розвивається китайською компанією Потато, відомої високоякісним сантехнічним обладнанням та комплектуючими до неї. Вся її продукція має демократичну вартість і доступна кожному.

Придбати комплектуючі за найкращою ціною можна зателефонувавши нам за вищевказаними телефонами, замовивши зворотний дзвінок або залишивши заявку на сайті.

Написати відгук

           

Схожі товари

Мильниця GF (CRM) S-201
Мильниця Potato P203