• Змішувач для кухні Q-Tap Eris СRM 004 k40 Картинка 10204805

Q-Tap Eris СRM 004 (k40)

Просмотров: 207

  • Модель: Eris СRM 004 (k40)
  • Артикул: 10204805
  • Наличие: Нет в наличии
  • 1.00грн.

Змішувач для кухні Q-Tap Eris СRM 004 (k40)

Кухонний змішувач серії Eris СRM 004 від виробника Q-TAP - досконала комбінація першокласної збірки, яка заслуговує на найвищу похвалу, і доступною вартості. З його допомогою звичайні турботи на кухні стають зручними і легкими, незалежно від заповнювання мийки. Незалежно від частоти і тривалості використання, поломки, протікання вам не зможуть потурбувати тривалий час. Виною тому правильно сконструйована збірка, яка наділена високими показниками надійності, зносостійкості і безпеки.
Лінійка Eris СRM 004 має поворотний виливши, який має кут повороту 360 градусів. Також виробник її укомплектував керамічним картриджем діаметром 40 мм. З його допомогою ви легко можете відрегулювати температуру і жорсткість потоку води в одну мить, не чекаючи поки загальне водопостачання добре прогріється. З санітарно-технічним обладнанням Q-TAP експлуатаційний період знаходить легкість і простоту.
У свою чергу переважні сторони починають проявляти себе вже з перших хвилин експлуатації, ще на етапі настановних робіт. Якщо ви не володієте спеціальними сантехнічними навичками - це не стане проблемою. Ви зможете з монтажем впоратися самостійно протягом години, докладаючи мінімум зусиль.

Написать отзыв